Zjemňujúca emulzia ARTISTRY YOUTH XTEND™ 200 ml

Akcia HAPPY DAY sa nevzťahuje na tento výrobok.

Zjemňujúca Emulzia hydratuje pleť a optimálizuje priaznivé účinky ďalších ošetrujúcich prípravkov.

Prínos

  • Pomáha pleti lepšie využiť vlastnosti ostatných prípravkov, ktoré nanášate po nej.
  • Dlhšie udrží úroveň hydratácie vašej pleti vďaka svojej vylepšenej schopnosti uzavrieť do seba vlhkosť.
  • Vyživuje a ošetruje, takže vaša pleť je svieža, mäkká a hladká po jej použití.

Prečo sa vám bude páčiť
ARTISTRY YOUTH XTEND Zjemňujúca emulzia je luxusný spôsob, ako zabezpečiť, aby mala vaša pleť tú najlepšiu možnú starostlivosť. Zlepšuje schopnosť pleti uzamknúť v sebe vlhkosť, preto je pleť relaxovaná a hydratovaná po jej použití. Okrem toho, po použití tejto pleťovej vody po očistení pleti a pred nanesením séra a hydratačného prípravku pripravíte pleť tak, aby dokázala maximálne absorbovať výnimočné ingrediencie nasledujúcich prípravkov. Takto zabezpečíte, aby pleť prijala maximálne možné priaznivé pôsobenie prípravkov nášho účinného radu proti starnutiu pleti.

Fakty pre vás
Výťažok japonskej rastliny z čeľade ľaliovítých Liriope muscari v tomto prípravku posilňuje pleťovú bariéru, ktorá kontroluje úroveň hydratácie pleti. To znamená, že pleť v sebe lepšie uzavrie vlhkosť.

51,20

Popis

Kľúčové vlastnosti
ARTISTRY YOUTH XTEND Zjemňujúca Emulzia pripraví pleť na absorbovanie skvelých prísad, ktoré obsahujú ďalšie prípravky vášho omladzovacieho režimu:

  • Hoci nie je prípravkom ‘proti starnutiu’ ako takým, pomáha pleti udržať si vlhkosť, čím predĺži trvanie mladistvého vzhľadu pleťových buniek.
  • Pleť zostáva jemná a mäkká.

Ako sa používa

  • Po očistení pleti jemne vklepkajte do pleti rukou alebo vatovým tampónom.
  • Pokračujte prípravkom ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované Sérum a potom použite svoj obľúbený hydratačný prípravok.

Zloženie
ARTISTRY YOUTH XTEND Zjemňujúca emulzia je vytvorená tak, aby zlepšila úroveň hydratácie vašej pleti a zároveň posilnila jej schopnosť absorbovať kľúčové prísady ďalších ošetrujúcich prípravkov. Dokáže to vďaka Liriope muscari, ktorá podporuje schopnosť pleti zadržiavať hydratáciu, ako aj zmäkčujúcu zložku, ktorá pleť urobí vnímavejšou na účinky séra a hydratačného prípravku.