Systém na doúpravu vody s pomocným kohútikom eSpring™ + Darček zdarma

Zakúpte si Systém na doúpravu vody s pomocným kohútikom (upevnenie pod drez) eSpring™ a získajte iCook™ Panvicu s nelepivým povrchom, 25 cm zdarma!

* Akciová ponuka platí pre nákupy v období od 2.9. do 22.9. 2019, alebo do vypredania zásob. Zľavy nie je možné navzájom kombinovať. Cenové zvýhodnenie nebude pridávané k cenovému zvýhodneniu pri prvej objednávke v rámci programu Rýchly štart.

1.097,70

Popis

Vychutnajte si prefiltrovanú vodu so Systémom na doúpravu vody (upevnenie pod drez) eSpring™ a získajte zdarma iCook™ Panvicu s nelepivým povrchom, 25 cm. Cenové zvýhodnenie platí od 2. do 22. septembra, alebo do vypredania zásob.

 

Prínos

 • So Systémom na doúpravu vody s pomocným kohútikom (upevnenie pod drez) eSpring™si môžete vychutnať čistú vodu bez zdraviu škodlivých nečistôt, ale s obsahom potrebných esenciálnych minerálov.
 • Eliminujte baktérie a vírusy vo vode, aby ste si udržali zdravie a kondíciu.
 • Na prípravu jedál s iCook™ Panvicou s nelepivým povrchom, 25 cm s povrchovou úpravou DURAMIC, ktorú získate zdarma,* použite menej oleja.

 

Cenové zvýhodnenie platí od 2. do 22. septembra, alebo do vypredania zásob.

Prečo sa vám bude páčiť

Voda je pre život nevyhnutná: tvorí  60% nášho organizmu a pomáha nám vykonávať naše každodenné činnosti. Uistite sa, že si udržíte hydratáciu prostredníctvom prefiltrovanej vody, ktorá je vďaka UV technológii zbavená nečistôt a pomôže vám tak udržať si zdravie a kondíciu. Systém na doúpravu vody s pomocným kohútikom (upevnenie pod drez) eSpring™je nielen účinný, ale zároveň eliminuje čiastočky 300 až 500 násobne menšie ako ľudský vlas.  Je takisto šikovný:  Technológia „Okamžité zapnutie“ systém zapína, len keď spustíte tok vody v kohútiku. Plus, získajte iCook™ Panvicu s nelepivým povrchom zdarma*. Pri príprave jedál na tejto panvici je potrebné menšie množstvo oleja ako u bežných riadov a výsledkom sú chutné jedlá.

Kľúčové vlastnosti

 • eSpringTM Patentovaný filter s uhlíkovými blokmi môže eliminovať prítomné množstvá až 160 znečisťujúcich látok, potenciálne ohrozujúcich zdravie, ako sú pesticídy, MTBE, olovo a ortuť. Zároveň vo vode zachováva užitočné minerálne látky, akými sú vápnik a horčík.
 • Systém na doúpravu vody s pomocným kohútikom (upevnenie pod drez) eSpring™ má inteligentný čip, ktorý umožňuje bezdrôtovú komunikáciu s filtrom a  zobrazenie stavu fungovania na displeji.  Takisto vám na displeji zobrazuje dôležité informácie, ako čas použitia, zostávajúca kapacita a kedy je potrebná výmena filtra.

Ako sa používa

Každý Systém na doúpravu vody s pomocným kohútikom (upevnenie pod drez) eSpring™ sa posiela zmontovaný.

 • Dĺžka prívodných káblov sa dá prispôsobiť podľa potreby, aby uľahčila inštaláciu.
 • Systém funguje pri normálnom tlaku vody v domácnosti.
 • Po inštalácii voda preteká rovnakým spôsobom cez váš bežný vodovodný kohútik.
 • Filter vymeňte po prefiltrovaní 5 000 litrov vody, alebo po 1 roku, podľa toho, čo nastane skôr.

 

 • iCook™ Panvica s nelepivým povrchom, 25 cm sa môže použiť pri teplote do 204°C.
 • Použite menej oleja ako pri vyprážaní, opekaní a dusení jedál v bežných riadoch.
 • Môže sa použiť aj na varné dosky a do rúry.