Systém na doúpravu vody s pomocným kohútikom + 5-ročná predĺžená záruka eSpring + Darček zdarma

Kúpte si Systém na doúpravu vody s pomocným kohútikom (upevnenie pod drez) eSpring™ s 5- ročnou predĺženou zárukou a získajte iCook™ Panvicu s nelepivým povrchom, 25 cm zdarma!

* Ponuka platí pre nákupy v období od 2.9. do 22. 9. 2019, alebo do vypredania zásob. Zľavy nie je možné navzájom kombinovať. Cenové zvýhodnenie nebude pridávané k cenovému zvýhodneniu pri prvej objednávke v rámci programu Rýchly štart.

1.207,55

Popis

So systémom na doúpravu vody s pomocným kohútikom (upevnenie pod drez) eSpring™ s 5- ročnou predĺženou zárukousi vychutnajte prefiltrovanú vodu a získajte iCookTM Panvicu s nelepivým povrchom, 25 cm ako darček. Cenové zvýhodnenie platí od 2. do 22. septembra, alebo do vypredania zásob.

 

Prínos

 • So systémom na doúpravu vody s pomocným kohútikom (upevnenie pod drez) eSpring™ s 5- ročnou predĺženou zárukousi vychutnajte prefiltrovanú vodu bez obsahu zdraviu škodlivých nečistôt, ale s esenciálnymi minerálmi.
 • Eliminujte baktérie a vírusy vo vašej vode, aby ste sa každý deň cítili lepšie a znížili potenicálne riziko ochorenia.
 • Pri príprave jedál s iCookTM Panvciou s nelepivým povrchom, 25 cm s povrchovou úpravou DURAMIC, ktorú získate zdarma*, používajte menej oleja.

 

Cenové zvýhodnenie platí od 2. do 22. septembra, alebo do vypredania zásob.

Prečo sa vám bude páčiť

Voda je pre život nevyhnutná: tvorí 60 % nášho organizmu a pomáha nám vykonávať naše každodenné činnosti. Uistite sa, že si udržíte hydratáciu prostredníctvom prefiltrovanej vody, ktorá jevďaka UV technológii zbavená nečistôt a pomôže vám tak udržať si zdravie a kondíciu. Systém na doúpravu vody s pomocným kohútikom (upevnenie pod drez) eSpring™ s 5- ročnou predĺženou zárukou je nielen účinný, ale zároveň eliminuje čiastočky 300 až 500 násobne menšie ako ľudský vlas.  Je aj šikovný:  Technológia „Okamžité zapnutie“ systém zapína, len keď spustíte tok vody v kohútiku. Plus, získajte iCookTM Panvicu s nelepivým povrchom, 25 cm  zdarma*. Príprava jedál na tejto panvici si vyžaduje menej oleja ako u bežných riadov a výsledkom sú chutné jedlá.

Kľúčové vlastnosti

 • eSpringTM patentovaný filter s uhlíkovými blokmi môže eliminovať viac ako 160 znečisťujúcich látok, vrátane kontaminantov potenciálne ohrozujúcich zdravie, akými sú pesticídy, MTBE, olovo a ortuť.   Zároveň vo vode zanecháva užitočné minerálne látky, akými sú vápnik a horčík.
 • Systém na doúpravu vody s pomocným kohútikom (upevnenie pod drez) eSpring™ s 5-ročnou predĺženou zárukou má inteligentný čip, ktorý umožňuje bezdrôtovú komunikáciu s filtrom a zobrazenie stavu fungovania na displeji.  Takisto vám na displeji zobrazuje dôležité informácie, ako čas použitia, zostávajúca kapacita a kedy je potrebná výmena filtra.

Ako sa používa

 • Každý Systém na doúpravu vody s pomocným kohútikom (upevnenie pod drez) eSpring™ s 5-ročnou predĺženou zárukou sa posiela zmontovaný.
 • Dĺžka prívodných káblov sa dá prispôsobiť podľa potreby tak, aby uľahčila flexibilnú inštaláciu.
 • Systém funguje pri normálnom tlaku vody v domácnosti.
 • Po inštalácii voda preteká rovnakým spôsobom cez váš bežný vodovodný kohútik.
 • Filter vymeňte po prefiltrovaní 5 000 litrov vody, alebo po 1 roku, podľa toho, čo nastane skôr.

 

 • iCookTM-Panvica s nelepivým povrchom, 25 cm sa môže použiť pri teplote do 204°C.
 • Použite menej oleja ako pri vyprážaní, opekaní a dusení v bežných riadoch.
 • Môže sa použiť aj na varné dosky a do rúry.