Systém na doúpravu vody na pripojenie k existujúcemu kohútiku eSpring™ + Darček zdarma

Kúpte si Systém na doúpravu vody na pripojenie k existujúcemu kohútiku eSpring™* (upevnenie nad drezom)* a získate iCook™ Panvicu s nelepivým povrchom, 25 cm zdarma*!

* Akciová ponuka platí pre nákupy v období od 2.9 do 22.9. 2019, alebo do vypredania zásob. Zľavy nie je možné navzájom kombinovať. Cenové zvýhodnenie nebude pridávané k cenovému zvýhodneniu pri prvej objednávke v rámci programu Rýchly štart.

1.097,70

Popis

Vychutnajte si prefiltrovanú vodu so Systémom na doúpravu vody na pripojenie k existujúcemu kohútiku (upevnenie nad drez) eSpring™ a získajte iCook™Panvicu s nelepivým povrchom, 25 cm zdarma. Cenové zvýhodnenie platí od 2. do 22. septembra, alebo do vypredania zásob.

 

Prínos

Vychutnajte si so Systémom na doúpravu vody na pripojenie k existujúcemu kohútiku (upevnenie nad drez) eSpring™ prefiltrovanú vodu bez obsahu zdraviu škodlivých nečistôt, ale s potrebnými esenciálnymi minerálmi.

 • Eliminujte baktérie a vírusy vo vode, aby ste si udržali zdravie a kondíciu.
 • Pri príprave jedál s iCook™ Panvicou s nelepivým povrchom, 25 cm s povrchovou úpravou DURAMIC, ktorú získate zdarma*, použite menej oleja.

 

Cenové zvýhodnenie platí od 2. do 22. septembra, alebo do vypredania zásob.

 

Prečo sa vám bude páčiť

Voda je pre život nevyhnutná: tvorí 60% nášho organizmu a pomáha nám vykonávať naše každodenné činnosti. Uistite sa, že si udržíte hydratáciu prostredníctvom prefiltrovanej vody, ktorá je vďaka UV technológii zbavená nečistôt a pomôže vám tak udržať si zdravie a kondíciu. Systém na doúpravu vody na pripojenie k existujúcemu kohútiku (upevnenie nad drez) eSpring™ je nielen účinný, ale zároveň eliminuje čiastočky 300 až 500 násobne menšie ako ľudský vlas.   Je aj šikovný:  Technológia „Okamžité zapnutie“ systém zapína, len keď spustíte tok vody v kohútiku. Plus, získajte iCook™ Panvicu s nelepivým povrchom, 25 cm zdarma*. Pri príprave jedál na tejto panvici je potrebné menšie množ

Kľúčové vlastnosti

 • eSpringTM patentovaný filter s uhlíkovými blokmi môže eliminovať viac ako 160 znečisťujúcich látok, vrátane kontaminantov potenciálne ohrozujúcich zdravie, akými sú pesticídy, MTBE, olovo a ortuť. Zároveň vo vode zanecháva užitočné minerálne látky, akými sú vápnik a horčík.
 • Systém na doúpravu vody na pripojenie k existujúcemu kohútiku (upevnenie nad drez) eSpring™ má inteligentný čip, ktorý umožňuje bezdrôtovú komunikáciu s filtrom a zobrazenie stavu fungovania na displeji.   Takisto vám na displeji zobrazuje dôležité informácie, ako čas použitia, zostávajúca kapacita a kedy je potrebná výmena filtra.

 

Ako sa používa

 • Každý Systém na doúpravu vody na pripojenie k existujúcemu kohútiku (upevnenie nad drez) eSpring™  sa dodáva vopred zmontovaný.
 • Dĺžka prívodných káblov sa dá prispôsobiť podľa potreby tak, aby uľahčila flexibilnú inštaláciu.
 • Systém funguje pri normálnom tlaku vody v domácnosti.
 •  Po inštalácii voda preteká rovnakým spôsobom cez váš bežný vodovodný kohútik.
 • Filter vymeňte po prefiltrovaní 5 000 litrov vody, alebo po 1 roku, podľa toho, čo nastane skôr.

 

 •  iCook Panvica s nelepivým povrchom, 25 cm sa môže použiť pri teplotách do 204°C.
 • Použite menej oleja ako pri vyprážaní, opekaní a dusení jedál v bežných riadoch.
 • Môže sa použiť aj na varné dosky a do rúry.