Systém na doúpravu vody na pripojenie k exist. kohútiku + 5-ročná predĺžená záruka eSpring + Darček

Zakúpte si Systém na doúpravu vody na pripojenie k existujúcemu kohútiku eSpring™ s 5 -ročnou predĺženou zárukou a získajte iCook™ Panvicu s nelepivým povrchom, 25 cm zdarma*!

* Ponuka platí pre nákupy v období od 2.9. do 22.9. 2019, alebo do vypredania zásob. Zľavy nie je možné navzájom kombinovať. Cenové zvýhodnenie nebude pridávané k cenovému zvýhodneniu pri prvej objednávke v rámci programu Rýchly štart.

1.207,55

Popis

Vychutnajte si prefiltrovanú vodu so Systémom na doúpravu vody na pripojenie k existujúcemu kohútiku eSpring™ s 5- ročnou predĺženou zárukou  a získajteiCook™ Panvicu s nelepivým povrchom, 25 cmzdarma. Cenové zvýhodnenie platí od 2. do 22. septembra, alebo do vypredania zásob.

 

Prínos

 • Vychutnajte si so Systémom na doúpravu vody na pripojenie k existujúcemu kohútiku eSpring™ s 5- ročnou predĺženou zárukou prefiltrovanú vodu bez obsahu zdraviu škodlivých nečistôt, ale s potrebnými esenciálnymi minerálmi .
 • Eliminujte baktérie a vírusy vo vašej vode a udržte si tak zdravie a kondíciu.
 • Pri príprave jedál s iCook™ Panvicou s nelepivým povrchom, 25 cm s povrchovou úpravou DURAMIC, ktorú získate zdarma*, použite menej oleja.

 

Cenové zvýhodnenie platí od 2. do 22. septembra, alebo do vypredania zásob.

Prečo sa vám bude páčiť

Voda je pre život nevyhnutná: tvorí 60% nášho organizmu a pomáha nám vykonávať naše každodenné činnosti. Uistite sa, že si udržíte hydratáciu prostredníctvom prefiltrovanej vody, ktorá je vďaka UV technológii zbavená nečistôt a pomôže vám tak udržať si zdravie a kondíciu. Systém na doúpravu vody na pripojenie k existujúcemu kohútiku eSpring™ s 5- ročnou predĺženou zárukou je nie len účinný, ale zároveň odstraňuje čiastočky 300 až 500 násobne menšie ako ľudský vlas. Je aj šikovný:  Technológia „Okamžité zapnutie“ systém zapína, len keď spustíte tok vody v kohútiku. Plus, získajte iCook™ Panvicu s nelepivým povrchom, 25 cmzdarma*. Príprava jedál na tejto panvici si vyžaduje menej oleja ako pri bežných riadoch a výsledkom sú chutné jedlá.

Kľúčové vlastnosti

 • eSpringTM patentovaný filter s uhlíkovými blokmi môže eliminovať viac ako 160 znečisťujúcich látok, vrátane kontaminantov potenciálne ohrozujúcich zdravie, akými sú pesticídy, MTBE, olovo a ortuť. Zároveň vo vode udržiava užitočné minerálne látky, akými sú vápnik a horčík.
 • Systém na doúpravu vody na pripojenie k existujúcemu kohútiku eSpring™ s 5- ročnou predĺženou zárukou má inteligentný čip, ktorý umožňuje bezdrôtovú komunikáciu s filtrom a zobrazenie stavu fungovania na displeji.  Takisto vám na displeji zobrazuje dôležité informácie, ako čas použitia, zostávajúca kapacita a kedy je potrebná výmena filtra.

Ako sa používa

 • Každý Systém na doúpravu vody na pripojenie k existujúcemu kohútiku eSpring™ je dodávaný vopred zmontovaný.
 • Dĺžka prívodných káblov sa dá prispôsobiť podľa potreby tak, aby uľahčila flexibilnú inštaláciu.
 • Systém funguje pri normálnom tlaku vody v domácnosti.
 • Po inštalácii voda preteká rovnakým spôsobom cez váš bežný vodovodný kohútik.
 • Filter vymeňte po prefiltrovaní 5 000 litrov vody, alebo po 1 roku, podľa toho, čo nastane skôr.

 

 •  iCook™ Panvica s nelepivým povrchom, 25 cm sa môže použiť pri teplotách do 204°C.
 • Použite menej oleja ako pri vyprážaní, opekaní a dusení jedál v bežných riadoch.
 • Môže sa použiť aj na varné dosky a do rúry.