SA8™ Prewash Sprej na odstraňovanie škvŕn pred praním AMWAY HOME™

Veľkosť: 400 ml

12,89

Popis

Prípravok na ošetrenie tkanín pred praním sa jednoducho používa, jemne vonia a odstraňuje škvrny od masla, oleja a omáčok. Jedno stlačenie rozprašovača a škvrna je preč zo všetkých priateľných stálofarebných tkanín. Mimoriadne účinný je na na odstránenie škvŕn z golierov a manžiet.

Vlastnosti

  • SA8™ Prewash Sprej na odstraňovanie škvŕn pred praním obsahuje jedinečnú zmes rozpúšťadiel a povrchovo aktívnych látok, ktorá odstraňujemastné škvrny bez drhnutia alebo namáčania.
  • Aerosolový sprej umožňuje jednoduchú a presnú aplikáciu.
  • S delikátnou citrusovou vôňou.
  • SA8 Pre Wash Sprej na odstraňovanie škvŕn pred praním neobsahuje freóny.
  • Jedno 400 ml balenie spreja ošetrí goliere a manžety na približne 80-tich košeliach!

Zloženie

Názov prísady CAS # Názov
Linear Alkyl Benzene 67774-74-7 Rozpúšťadlo
C10-16 Alcohol Ethoxylate 68002-97-1 Neiónová povchovo aktívna látka (surfaktant)
Isobutane 75-28-5 Hnací plyn
Propane 74-98-6 Hnací plyn
Propylene Glycol 57-55-6 Rozpúšťadlo
Fragrance Proprietary – see IFRAorg.org Parfum

Odporúčanie použitie

SA8™ Prewash Sprej na odstraňovanie škvŕn pred praním sa môže použiť na akékoľvek pracie a stálofarebné tkaniny, vrátane tých, ktoré sa nežehlia.

  • Pridržte sprej asi 15 cm od tkaniny.
  • Nastriekajte ho priamo na škvrnu.
  • Vyperte bežným spôsobom..

Aby ste dokázali škvrnu odstrániť čo najlepšie, je treba pokúsiť sa ju odstrániť čo najrýchlejšie. Ťažko odstrániteľné škvrny si môžu vyžadovať druhé ošetrenie.

Upozornenie:

  • Nestriekajte na lakované povrchy, práčky alebo sušičky.

NEBEZPEČENSTVO. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Mimoriadne horľavý aerosól. Uchovávajte mimo dosahu tepla/iskier/otvoreného ohňa/horúcich povrchov. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí môže vybuchnúť. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí.