ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Obnovujúci peeling

Veľkosť: 20 ml

87,98

Popis

Exfoliant, ktorý prináša výsledky na profesionálnej úrovni, zjemnenú, vyhladenú pleť už za 8 minút.

Prínos

 • Vaša pleť je chránená pred prílišnou exfoliáciou. Enzým z húb prestane účinkovať automaticky, takže normálne zdravé bunky nie sú odstránené.
 • Už po jedinom použití pocítite vyhladenie pleti, ktorá bude ešte aj zmäkčená a žiarivejšia.
 • Po 6 týždňoch si všimnete, že nápadnosť jemných liniek a tmavých škvŕn sa stráca.

Prečo sa vám bude páčiť
ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovujúci Peeling odstraňuje vrstvy odumretých, vysušených buniek na povrchu pleti, takže zažijete mäkšiu, hladšiu pleť. Výsledky sú podobné tým, aké sa dosahujú profesionálnym chemickým peelingom. Tento jemný exfoliačný proces vašu pleť nepodráždi, pretože aktívna prísada automaticky prestane pôsobiť, keď sa dostane na úroveň normálnych zdravých pleťových buniek pod tými, ktoré sú odstránené. Zvýši sa aj schopnosť vašej pleti absorbovať zvlhčujúce pôsobenie hydratačných prípravkov. Okrem toho, po 6-týždňovej kúre sa dostaví viditeľné zlepšenie vzhľadu jemných vrások a tmavých škvŕn .

Fakty pre vás

 • Výsledky klinických testov preukázali zjemnenú textúru pleti už po jedinom použití.
 • Pleť je spevnená, rovnomernejšie a dôkladnejšie hydratovaná a má menej nápadné jemné vrásky a tmavé škvrny po 6 týždňoch.
 • ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovujúci Peeling bol vyhodnotený medzi najlepšími novinkami v kategórii Luxusnej starostlivosti o pleť a vo Veľkej Británii dostal cenu BEAUTY AWARDS 2011.

Kľúčové vlastnosti
ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovujúci peeling prináša výsledky ako profesionálny chemický peeling v pohodlí vášho domova.

 • Doplňte svoj každodenný režim starostlivosti o pleť intenzívnym exfoliačným ošetrením, ktoré odstráni zdrsnenú, suchú pleť.
 • Aktívny enzým z húb, ktorý pôsobí ako exfoliačná prísada, má prirodzenú schopnosť prestať pôsobiť po tom, ako odstráni odumreté bunky z povrchu pleti, takže zdravé bunky, ktoré sa nachádzajú pod nimi, zostávajú neporušené.

Ako sa používa

 • Po vyčistení pleti na ňu naneste tenkú vrstvu prípravku. Nechajte pôsobiť 6-8 minút.
 • V deň, keď sa podrobíte ošetreniu pleti spojeného s jej olupovaním, vždy používajte ochranný krém proti slnku, pretože pleť je vtedy citlivejšia.
 • Ak chcete dosiahnuť ešte rýchlejší exfoliačný účinok, striedajte ho s ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhladzujúcim Sérom tak, že Obnovujúci peeling budete používať dvakrát do týždňa ráno a Vyhladzujúce Sérum každé ráno a večer ostatné dni v týždni.
 • Neodporúča sa ho používať zároveň s imými exfoliačnými produktmi.

Zloženie
Kľúčovou prísadou ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovujúceho Peelingu je jedinečmý prírodný enzým z húb Mucor Miehei, ktorý sa prispôsobí prirodzenému pH prostrediu vašej pleti a zabezečí jemnú exfoliáciu. Má schopnosť samoregulácie, automaticky prestane účinkovať po tom, ako odstráni mŕtve bunky z povrchu pleti. Takto ochráni pleť pred podráždením a prílišným olupovaním. Zo zdroja NUTRILITE™ pochádzajúci olej semien šalvie Chia pridáva svoje ošetrujúce vlastnosti a postará sa opleť.