AMWAY™ Anglický ranný čaj

SKU: 117591

Veľkosť: 8 x 125 g (8 x 40 g vrecúšok)

21,46

Popis

Tento čaj ja zmesou čaju Assam a čaju z Kene a jemných lístkov ďalších výnimočných čajov. Anglický ranný čaj od Amway pochádza od starostlivo vyberaného dodávateľa, ktorý sa o svojich robotníkov stará. Poskytuje im bývanie, spravodlivú mzdu a lekársku starostlivosť v špecializovanom zdravotníckom zariadení priamo na mieste. Vytvára pre komunitu pestovateľov čaju pracovné miesta, pomáha im získavať nové zručnosti a sebadôveru prostrednictvom vzdelávania, poskytuje dotovanú stravu a príjem, čím mení ich životy ke lepšiemu. Náš dodávateľ je členom organizácie Tea Sourcing Partnership.

Vlastnosti

  • Zmes vysokokvalitného čaju vynikajúcej chuti.
  • Balené vo fóliových balíčkoch na zachovanie sviežosti.
  • Individuálne štvorcové čajové vrecúška – pri ich výrobe vzniká menej odpadu, veľmi dobre sa v nich vylúhuje čaj a aj povrchová plocha čaju je väčšia. To znamená, že viac vody sa dostane medzi čajové lístky a lúhovanie je rovnomernejšie.

Použitie

Použite jedno čajové vrecúško na šálku čaju a zalejte vriacou vodou. Zamiešajte a nechajte lúhovať asi minútu a potom vrecúško vytiahnite. Pridajte citrón, prípadne mlieko a cukor podľa chuti.